80.378 tys. zł odszkodowania za potrącenie przez samochód

Kwota otrzymanego odszkodowania zależy w dużym stopniu od tego, w jaki sposób i na ile skutecznie udowodnimy szkodę, powstałą w skutek danego zdarzenia. Na wysokość odszkodowania składają się również takie elementy, jak chociażby rozmiar wyrządzonej krzywdy, doznany ból i cierpienie, koszty leczenia i rehabilitacji.
Jednym słowem kwoty te zależą od czynników o charakterze medycznym oraz od trudności, powstałych w związku z wypadkiem. Z drugiej zaś strony duży wpływ na wysokość odszkodowania ma także przemyślana strategia i doświadczenie.
W 2016 roku zgłosił się do nas pan Michał, który w grudniu ubiegłego roku uległ dość poważnemu wypadkowi. Tego dnia nic nie zapowiadało tragedii, która za chwilę miała się wydarzyć. Kolega pana Michała zaproponował mu wspólną przejażdżkę motorem. Pogoda, mimo grudniowego popołudnia była przyjemna i pan Michał zdecydował się towarzyszyć koledze jako pasażer. Jechali leśną drogą i właśnie mieli skręcać w leśną ścieżkę, kiedy samochód jadący z tyłu, w wyniku niezachowania należytej ostrożności, uderzył w motor, potrącając tym samym naszego klienta.
Na miejsce zdarzenia wezwana została karetka, która przewiozła pana Michała do szpitala. Okazało się, że uległ on poważnym obrażeniom – doznał złamania trzonu kości udowej prawej z przemieszczeniem się odłamów oraz potłuczeniem ciała. W szpitalu otrzymał należytą opiekę i po kilku dniach został wypisany do domu z zaleceniami dalszego leczenia w poradni ortopedycznej. Nie był w stanie poruszać się samodzielnie, dlatego też przez prawie pół roku chodził o kulach. Będąc cały czas pod opieką lekarza został skierowany na zabieg chirurgiczny, który unieruchomił go na sześć tygodni.
W wyniku całego zdarzenia nasz klient doznał poważnych obrażeń ciała, które uniemożliwiły mu normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Zmuszony był do przyjmowania środków farmakologicznych i kosztownej rehabilitacji. Stale odczuwał ból i cierpienie. Dodatkowo przez długi okres przebywał na zwolnieniu lekarskim, co znacznie wpłynęło na jego sytuację materialną. Doznał krzywdy zarówno fizycznej ale także i psychicznej.
Nasi specjaliści postanowili pomóc panu Michałowi, który zgłosił się do Pomogę Ci sp. z o. o., z prośbą o pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Po zapoznaniu się z całą sprawą przystąpiliśmy do działania. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i przemyślanej strategi, odnieśliśmy niemały sukces. Po zakończonej sprawie przed ubezpieczycielem oraz w Sądzie udało się nam uzyskać łączne odszkodowanie w wysokości 80.378 tys. zł.
Taki przypadek jak ten doskonale pokazuje, że warto korzystać z pomocy firm takich jak nasza. W tego typu sytuacjach liczy się przede wszystkich doświadczenie i wiedza. Jeśli Ty również masz problem z uzyskaniem odszkodowania lub nie wiesz jak się do tego zabrać zgłoś się do Nas. Nasi specjaliści pomogą w przygotowaniu formalności i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie. Wywalczymy dla Ciebie jak najwyższe odszkodowanie.