Odkup odszkodowań OC i AC

Miałeś wypadek w ostatnim okresie?  Nie jesteś zadowolony z kwoty jaka została Ci wypłacona przez ubezpieczyciela? A może koszty naprawy przerosły wartość odszkodowania?
Jeśli tak to warto abyś się do nas zwrócił. Bez  chodzenia po sądach i walki z ubezpieczycielem możesz dostać dodatkowe pieniądze. Ocenimy Twoją sprawę i jeśli masz rację, odkupimy od Ciebie Twoje odszkodowanie za umówioną kwotę i sami zajmiemy się odzyskaniem jej od ubezpieczyciela.   Oszczędź sobie nerwów i nie trać czasu. Zadzwoń do nas lub napisz, a my wszystkim się zajmiemy.
Ubezpieczyciele bardzo często zaniżają wartość odszkodowania licząc na obojętność klienta, który nie chce tracić czasu i szargać swoich nerwów na dochodzenie swoich praw. Kompletowanie dokumentów, wysyłanie pism lub chodzenie do sądu. Właśnie dlatego Pomogę Ci Sp. z o.o.   wyjątkowo dobrze spełnia swoją rolę i odciąża swojego klienta z tego typu spraw.
Warto sprawadzić czy nie należy nam się wyższe odszkodowanie. W Pomoge Ci to nic nie kosztuje, a zyskać można bardzo dużo.