Dlaczego my?

Wyróżniamy się odpowiednią wiedzą i kwalifikacjami w zakresie dochodzenia odszkodowań. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy rozumieją, że niektóre kwestie wymagają delikatności, dlatego zawsze stoimy po Twojej stronie. Dzięki współpracy z pomogę ci oszczędzasz czas – to do nas należy zebranie kompletnej dokumentacji koniecznej do poprowadzenia sprawy.

Każdą kwestię traktujemy priorytetowo i indywidualnie. Rzetelnie wytłumaczymy jakie prawa Ci przysługują w przypadku uzyskania odszkodowania, poświęcając pełną uwagę wszystkim problemom. Przekazujemy wszelkie informacje na każdym etapie postępowania. Wiemy, w jaki sposób działać, aby skuteczne uzyskanie zadośćuczynienia stało się faktem. Na swoim koncie mamy wiele wygranych spraw i uzyskaną najwyższą kwotę odszkodowań z możliwych.

Na podstawie przeprowadzonego wywiadu oraz zebranej dokumentacji określimy maksymalną wysokość należnych świadczeń. Nie pomijamy żadnego aspektu, który mógłby wpłynąć na uzyskanie zadośćuczynienia. Kętrzyn, ulica Żeromskiego 41 – umów się z nami i uzyskaj bezpłatną wycenę szkody podczas profesjonalnych konsultacji prawnych.

Reprezentujemy Twoją sprawę na etapie polubownym, a w razie konieczności również w organach prawa. Podejmujemy się sporządzania pism sądowych. Zgłosimy między innymi szkodę majątkową do odpowiedniego podmiotu, a także przypilnujemy dat i terminów. W cenie zapewniamy obsługę prawną Adwokatów i Radców Prawnych oraz Rzeczoznawców. Gwarantujemy brak ukrytych kosztów. Stawiamy na jasność, otwartość i zaufanie. Nasze honorarium uzależnione jest od wysokości uzyskanego odszkodowania – płatne dopiero po jego uzyskaniu. Zazwyczaj jest to procentowy udział od wywalczonej kwoty, powodując nasze maksymalne zaangażowanie w prowadzone usługi prawne.

Nic o Tobie bez Ciebie – podpowiadamy najlepsze rozwiązania, wskazując korzyści i zagrożenia. Mimo tego szanujemy Twoją decyzję – ostateczny głos należy do Ciebie.

Daj sobie pomóc!