Uszkodzony majątek

Jeśli Twój majątek uległ zniszczeniu lub uszkodzeniu, warto ubiegać się o odszkodowanie.

Pomożemy Ci w tym, sprawdzimy Twoje prawo do odszkodowania za uszkodzony budynek lub zniszczone mieszkanie. Ustalimy możliwość dochodzenia świadczeń odszkodowawczych, gdy zniszczeniu uległo także tzw. mienie ruchome, czyli m.in. sprzęt domowy. Bezpłatnie wycenimy zniszczenia i uszkodzenia. Poinformujemy jakie prawa Ci przysługują. Skontaktujemy się z ubezpieczycielem i dopilnujemy wszelkich formalności, abyś mógł być spokojny o swój majątek. Zgłoś swoją sprawę,

USZKODZONY SAMOCHÓD

POMOGĘ CI również w przypadku uszkodzenia samochodu, np. podczas wjechania w dziurę na drodze. O odszkodowanie możemy ubiegać się w ciągu 3 lat od zdarzenia.

Nasza Spółka Pomogę Ci ma na koncie wiele sukcesów związanych z odszkodowaniami samochodowymi. Warto zlecić nam swoją sprawę, która zostanie rozpatrzona indywidualnie. Gwarantujemy również orzeczenie naszego zaufanego rzeczoznawcy w cenie. Jesteśmy również mobilni, dlatego działamy ekspresowo. Wystarczy zadzwonić do naszego biura Pomogę Ci, a my zjawimy się we wskazanym miejscu.